Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Імплантація зубів в Херсоні: ціни і терміни

Установка імпланта зуба – один з найпопулярніших видів протезування, що дозволяє відновити красу посмішки з гарантованим довгостроковим результатом. Імплант зуба виглядає природно, він має тривалий термін служби і підходить для пацієнтів будь-якого віку. Зубний імплант коштує дорожче, якщо порівнювати з іншими видами протезування, але з його допомогою можна відновити зубний ряд у критичних випадках. Встановити імплантант можна в разі, якщо корінь зуба зруйнований або пошкоджений, через що немає можливості вдатися до інших видів протезування.

У клініці «Артстоматологія» можна встановити зубний імплантат, який демонструє високу біологічну сумісність з тканинами людського організму. На зуби імпланти діє гарантія якості, ми забезпечуємо супровід пацієнта на всіх етапах – від першого звернення до догляду за коронками. Якщо ви хочете поставити імплантат зубної, то можете записатися на консультацію або отримати більше інформації по телефону.

В яких випадках потрібна імплантація зуба

Імплантація необхідна в разі відсутності великої кількості зубів, коли пацієнт не хоче встановлювати знімні зубні протези або має індивідуальну непереносимість. До імплантації вдаються в наступних випадках:

 • втрата одного зуба або наявність поодиноких дефектів;
 • кінцеві дефекти: в зубному ряду відсутні останні жувальні зуби;
 • аномальне подрібнення зубів, потемніння емалі і інші проблеми, які пацієнт хоче вирішити за допомогою установки імплантів.

Імплантація має ряд протипоказань – період вагітності, психічні захворювання, періоди реабілітації і одужання, наркотична залежність і інші. Імплантація не може бути проведена в разі наявності супутніх захворювань, які загострюються після процедури: штучний серцевий клапан, ендокардит, інші. Абсолютними протипоказаннями є злоякісні новоутворення, СНІД, заборона на проведення імплантації при вроджених вадах серця та інших захворюваннях, туберкульоз. Ми перерахували основні показання та протипоказання, але їх більше: точну інформацію можна отримати у стоматолога під час консультації та огляду. Ви можете записатися до лікаря на зручний час, зв’язавшись з нами по телефону.

Імплантація зубів: етапи

Відновлення зубного ряду із залученням імплантації – хірургічна процедура, терміни якої визначають складність і обсяг роботи. Імплантація зубів етапи має наступні:

 • підготовчий етап. Стоматолог проводить первинний огляд, потім рекомендує пацієнту зробити панорамний знімок щелепи і пройти комп’ютерну томографію. Дослідження дозволяють визначити, які зуби підлягають заміні, які – лікуванню. В результаті може бути проведена санація ротової порожнини, що необхідно для лікування зубів і ясен.
 • Пацієнт в обов’язковому порядку здає лабораторні аналізи на ВІЛ / СНІД, рівень цукру і гепатит;
  нарощування. Кісткова тканина нарощується тільки в разі виявлення нестачі. Операція проводиться протягом 2-4 годин, процес приживлення становить до 4 місяців. Потреба в нарощуванні визначає лікар після вивчення анамнезу пацієнта;
 • вживляння імплантів. На цьому етапі здійснюється імплантація зубів, для чого проводиться прокол ясна або розріз. В процесі хірургічного втручання формується ложе, в якому фіксується імплант. На фініші встановлюється заглушка і лікар виконує ушивання ясен;
 • установка абатмента. Абатмент – з’єднувальний елемент між штучним коренем і коронкою, вироблений з титану або кераміки (залежить від матеріалу коронки);
 • підготовка до протезування. Вибирається матеріал коронок з урахуванням побажань і бюджету пацієнта, здійснюється зняття зліпка для виробництва протезів;
 • виконання протезування з установкою коронок на штучний корінь.

Пацієнт має можливість вибрати безметалеві, металокерамічні і інші види коронок. Доступна установка одного і більшої кількості зубів, ще одне рішення – технологія all on 4, при якій на 4 імплантат встановлюється незнімний протез всього зубного ряду (заміщення виконується в стислі терміни). Термін приживлення імпланту індивідуальний і залежить від щелепи: верхня – до 6 місяців, нижня – до 4 місяців.

Імплант зуба: ціна в Україні

На зубні імплантати ціна в Україні залежить від виробника і складності випадку: процедура пройде ідеально, якщо ви звернетеся в клініку «Артстоматологія». Імплант, ціна на який озвучується після огляду, буде поставлений в стислі терміни: незабаром ви зможете хвалитися красивою і сяючою посмішкою. На імплантант зуба ціна залежить від декількох факторів:

 • кількість імплантів, які будуть встановлені. Ціна імпланта зуба буде вищою, ніж при установці великої кількості штучних коренів;
 • технологія установки: класична або all-on-4 (і її варіації);
 • матеріал, який буде використаний для створення коронки;
 • складність попереднього лікування.

На імпланти ціна може бути різною, що визначають індивідуальні особливості здоров’я пацієнта. Якщо вам потрібна точна ціна зубного імпланта, то обов’язково запишіться на консультацію і огляд, звернувшись в клініку «Артстоматологія». Імплантація зубів, ціни в Україні на яку залежать від складності процедури, буде виконана професійно і з урахуванням стану здоров’я пацієнта.

Види імплантації зубів

Швидка імплантація зубів – сучасна стоматологічна методика, що дозволяє відновити втрачені одиниці або цілий ряд. Імплантація зубів протипоказання має, проте вона підходить для більшості пацієнтів. Існують наступні види імплантації:

 • базальна імплантація зубів. Підходить для відновлення великої кількості розташованих поруч зубів, але при дефіциті кісткової тканини без можливості нарощування;
 • ендооссальная з імплантацією імпланта в кісткову тканину;
 • внутріслізістие імплантація для поліпшення фіксації знімних протезів.

Імплантація зубів плюси і мінуси має наступні:

 • повне відновлення жувальної функції без зміни дикції;
 • підвищені надійність і термін експлуатації, якщо порівнювати зі стандартними коронками і мостовидні протезами;
 • обточування сусідніх зубів не потрібно;
 • можливо вживлення імпланта в будь-яку ділянку зубного ряду;
 • відтворення зубного ряду, фізико-механічні властивості якого максимально наближені до природних.

З мінусів варто виділити великий перелік протипоказань, можливість непріжівленія імпланта і високу вартість протезування. Базальна імплантація зубів в Україні та інші технології мають більш високу ціну в порівнянні з мостовидной конструкцією, знімним протезуванням. У разі відсутності протипоказань можлива одноетапна імплантація зубів, ціна якої відносно доступна. Імплантація зубів за один день виконується за допомогою технік all-on-4, all-on-6 та інших, що скорочують термін лікування приблизно на 1-1,5 місяці. Ви можете дізнатися більше про види імплантації, ціни і терміни, зв’язавшись з нашим представником зручним способом.

Реабілітаційний період після імплантації

Професійна імплантація зубів – процедура із залученням хірургічного втручання та імплантацією штучного кореня, що є стресом для організму. Пацієнти легко переносять цей період, але лише за умови суворого дотримання рекомендацій лікаря. Необхідно дотримуватися наступних порад, розроблених для реабілітації в перші дні після імплантації імплантів:

 • перебуваєте в зоні доступності стоматологічної клініки. Не варто їхати за місто або відправлятися на природу, позбавляючи себе швидкої стоматологічної допомоги в разі форс-мажору;
 • забезпечте мінімальне навантаження на зони, в які імплантовані імпланти;
 • дотримуйтесь правил гігієни порожнини рота;
 • не вживайте алкоголь, який уповільнює регенеративні і метаболічні процеси, знижуючи швидкість загоєння.

Дотримуйтесь правил, що стосуються харчування в перші 2-3 дні після процедури:

 • повна відмова від їжі протягом 3-4 годин після процедури;
 • вживання їжі в формі рідин і пюре: вона повинна бути м’якою і мати кімнатну температуру (гаряче і холодне під забороною мінімум 3 дні);
 • виключення з раціону гострої, кислої, солоної їжі;
 • жування на сторону, на якій немає швів;
 • відмова від агресивних напоїв: кава, чай, кислі компоти і соки. Краще вибрати трав’яний чай і чисту воду.

Раціон повинен бути збалансованим, важливі здоровий сон (не менше 8 годин на добу) і правильне вживання води (1,5-2 л в день, що залежить від ваги). Уникайте стресів, відмовтеся від вживання їжі, яка травмує ясна і ротову порожнину. У разі підвищення температури тіла, кровоточивості в ротовій порожнині та інших нетипових симптомів – відразу ж зв’яжіться з лікарем, а не намагайтеся лікуватися самостійно.

Часто задавані питання

Імплантація - найнадійніший сьогодні спосіб, що дозволяє відновити зруйновані або втрачені зуби навіть в тому випадку, якщо корінь непридатний. Зуби на імплантатах виглядають природно, не потребують складного догляду і мають термін експлуатації понад 10-15 років (залежить від матеріалу і типу протезування).
Вартість імплантації залежить від кількості зубних одиниць, які підлягають заміні, складності обраної технології, матеріалу коронок. У клініці «Артстоматологія» вартість розраховується після огляду стоматолога і додаткових досліджень, необхідних для встановлення точної клінічної картини. Зателефонуйте в «Артстоматологія» прямо зараз, щоб отримати додаткову інформацію та дізнатися точну ціну.
Операція може бути проведена тільки в разі відсутності протипоказань. Під час хірургічного втручання імплантується імплант - штучний корінь, вироблений з гіпоалергенних матеріалів. Після приживлення кореня встановлюється коронка, як перехідника використовується абатмент. Операція відбувається безболісно, що забезпечує місцева анестезія, термін приживлення - від 2 до 6 місяців, його можна прискорити, дотримуючись рекомендації по реабілітації.
Ціни на послуги
Всі ціни

Україна-Вітаплант (VITAPLANT)

вiд 8000грн

Ізраїль-Mis

вiд 8000грн

Швейцарія-Straumann

вiд 8000грн

Корея-Inno

вiд 8000грн

Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”