Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Протезування зубів в Херсоні: ціни, етапи та особливості

Стан зубів і шикарна посмішка – вічна проблема, з якою стикаються люди протягом поколінь. Стан зубів залежить не тільки від якості та регулярності догляду, але і від генетичної схильності. За статистикою лише 2-3 людини з 100 мають ідеальні зуби, інші – страждають від карієсу, тріщин та інших проблем. Повернути усмішці красу допоможе краще протезування зубів – популярна послуга, доступна в клініці «Артстоматологія». Працюємо більше 10 років, забезпечуючи високу якість процедури, сертифіковані зубні протези, відсутність больових відчуттів і ідеальний результат. Поставивши протези зубні, ви зможете вести звичний спосіб життя, насолоджуватися улюбленими продуктами і напоями, дивувати оточуючих білосніжною посмішкою. Сучасні зубні протези мають тривалий термін експлуатації: використовуємо різні техніки і матеріали, підбираємо якісні рішення під індивідуальні вимоги.

У яких випадках необхідно протезування

Якщо на зубі є карієс або інші невеликі локальні пошкодження, то його можна відновити за допомогою лікування. У деяких випадках лікування є недоцільним, а відновлення – неможливим. Показаннями до протезування можна вважати:

 • повна відсутність зуба. Йдеться про вибитих або випали зубах, зруйнованих в результаті відмови від лікування або зламаних. Наприклад, на зубі з’являється карієс, пацієнт не йде до лікаря, в результаті чого відбувається руйнування: в запущених випадках відновлення неможливе, тому використовується протезування;
 • підвищена стертість зубів, що вимагає залучення коронок;
 • потреба в підвищенні естетики зуба при ськолах, тріщинах, зміні кольору емалі;
 • агресивний карієс. Зуб проліковано і поставлена ​​пломба, однак руйнування триває. Лікар може прийняти рішення про встановлення моста або коронок, що залежить від вихідного стану зуба.

Причини установки протезів можуть бути іншими, що визначається після проведення огляду та збору анамнезу.

Етапи протезування зубів

У питаннях протезування все починається з огляду. На першому етапі необхідно:

 • пройти рентгенографію, щоб визначити стан зубів і кісткової тканини;
 • пройти огляд у стоматолога, щоб визначити стан зубів і анатомічні особливості.

Після огляду протезування виконується в кілька етапів:

 • підготовка ротової порожнини і зубного ряду до процедури. Стан зубів, розташованих поруч з протезованих, впливає на термін носіння протезів. Опорні зуби, на які прикріплені мости, повинні перебувати в гарному стані. Характер підготовки залежить від обраного виду протезування, до установки коронок виконується лікування карієсу, депульпірування (в деяких випадках) і обточування. Лікар проводить оцінку стану ясен, в разі наявності хронічних захворювань – відповідне лікування;
 • вибір способу протезування. Лікар, виходячи зі стану зуба або зубного ряду, вибирає доступні способи протезування. Консультує пацієнта, надаючи інформацію про терміни, ціни, надійності зубних протезів. Відбувається узгодження методу, потім – зняття зліпків, на основі яких будуть виготовлені протези;
 • виготовлення протезів, вироблене зубними техніками. Термін – до 2 тижнів;
 • попередня підгонка коронок, що дозволяє усунути будь-який дискомфорт і переконатися в анатомічності ортопедичної конструкції, після – установка і спостереження за пацієнтом протягом усього періоду реабілітації.

Установка можлива на живий корінь зуба або штифт, мостовидні конструкції. Протези виготовляють з високоміцного пластика, стоматологічної кераміки і металокераміки, нейлону та інших матеріалів, що демонструють високу несприйнятливість до агресивних середовищ і механічної дії.

Терміни протезування залежать переважно від обраних протезів і матеріалу. Пластинчасті – близько 14 днів, протез-метелик для видаленого зуба – 7-14 днів, бюгельні протези – 20-25 днів.

Протезування зубів: ціни

На зубні протези ціна в Україні доступна, проте вона залежить від обраного методу протезування, типу ортопедичної конструкції і кількості зубів. У клініці «Артстоматологія» на протези зубні ціна досить приємна, професійні стоматологи-ортопеди відновлять красу посмішки навіть при складній клінічній картині. Ціни на протезування зубів ви можете дізнатися, звернувшись в клініку, проте фінішна сума буде озвучена тільки після первинного огляду, проведеного лікарем-стоматологом.

Найдорожчим варіантом є імплантація, на протезування зубів металокерамікою ціни нижчі, самий бюджетний варіант – коронки із металопласмаси. У клініці є знімне та незнімне протезування зубів, ціна на яке буде озвучена після проведення огляду: кожен випадок індивідуальний.

На зубні протези ціни може визначити тільки лікар клініки: він підбере найнадійнішу технологію, відповідну станом зубного ряду пацієнта. Пам’ятайте про те, що на зубні протези ціна не буває дуже низькою, проведення протезування – багатоетапний і складний процес. Сумний або незнімний протез ви будете носити протягом мінімум 5-10 років, що залежить від матеріалу: кераміка – до 10 років, діоксид-цирконієві конструкції – до 25 років. Якщо в клініці вам озвучують безпідставно маленькі цифри, нижчими за ринкові, то варто задуматися про якість проведеного протезування і оригінальності використовуваних матеріалів.

У клініці на зубні протези ціни в Україні доступні, що обумовлено рядом факторів:

 • напряму співпрацюємо з виробниками матеріалів і ортопедичних конструкцій, минаючи посередників, що робить позитивний вплив на ціни на зубні протези для всіх категорій громадян;
 • забезпечуємо високу якість всіх виконуваних процедур. Ви будете носити протези протягом тривалого часу, не потребуючи додаткового лікування або заміні.

Якщо ви хочете поставити знімні або незнімні протези, ціни в Україні на які нижче, ніж в Європі або США, а якість – аналогічне закордонному лікуванню, то звертайтеся до нас. У клініці працюють найкращі стоматологи, ортопеди: вони повернуть вашій посмішці колишню красу, а ротової порожнини – здоров’я.

Безболісне протезування зубів: види

Доступно 2 види протезування:

 • знімне. Протези вибираються в разі, коли в ротовій порожнині немає зубів для установки коронок або мостів. Знімні протези потребують додаткового догляду, але зовні не відрізняються від справжніх зубів. Це протезування при повній втраті зубів нерідко вибирають люди пенсійного віку;
 • незнімне протезування зубів. Мости або коронки будуть кріпитися на імпланти або зуби (вініри, вкладки, інше), їх не потрібно знімати або забезпечувати додатковий догляд.

Протезування передніх верхніх зубів або всього ряду забезпечує повноцінне відновлення. Послуга має гарантовану високу якість, протези виготовляються в стислі терміни – від звернення до лікаря до установки проходить близько 1 місяця, що залежить від складності. Протезування зубів металокерамікою і іншими ортопедичними конструкціями залишає можливість для усунення будь-яких дефектів зубного ряду. Якщо в зубному ряду відсутні кілька одиниць, то з великою часткою ймовірності буде прийнято рішення про встановлення незнімних протезів.

Якщо потрібно протезування верхньої щелепи при відсутності зубів, то оптимальним рішенням стане знімний протез або імплантація (останній варіант досить дорогий, але ультранадежний). У стоматології протезування зубів можливо із застосуванням технології All-on-4 ( «все на чотирьох»), при якій зуби однієї щелепи відновлюються за один раз з залучення 4 штучних коренів. Фінішне рішення приймає стоматолог, але на протезування зубів вартість в нашій клініці встановлена ​​доступна. У клініці «Артстоматологія» ви можете замовити часткове і повне протезування зубів, воно буде виконано професійно і з гарантованою якістю.

Зубні протези: види

Існує багато видів знімних і незнімних зубних протезів, розглянемо найпопулярніші і надійні:

 • вкладки з терміном служби до 10 років, що попереджають руйнування зуба і виглядають природно;
 • вініри: найтонші пластини з стоматологічної кераміки, кріплення виконується на передню частину зуба. Основне призначення – маскування відколів, тріщин, зміни кольору емалі;
 • коронки, їх надягають на опудало зуб і фіксують стоматологічним цементом. Застосовуються, якщо зуб зруйнований на 2/3, якщо зруйнований повністю – їх садять на імплант, імплантований в щелепних кісток;
 • імпланти, що імплантуються в щелепних кісток;
 • мостовидні протези, що встановлюються на опорні зуби.

Можлива установка бюгельних або м’яких зубних протезів з нейлону – знімних і недорогих ортопедичних конструкцій, що забезпечують комфорт пацієнта.

Реабілітаційний період після протезування

Протягом перших днів після імплантації, особливо із залученням кісткової пластики, можуть спостерігатися підвищена температура тіла, набряк, больові відчуття. Розглянемо загальні рекомендації:

 • прикладання холоду 1 раз в 30-60 хвилин протягом першої доби після процедури;
 • прийом знеболюючих, жарознижуючих і протизапальних препаратів тільки за призначенням лікаря. Іноді вводяться антибіотики;
 • прийом м’якої їжі, що має однорідну консистенцію для забезпечення спокою. Краще відмовитися від пережовування м’яса або овочів, роблячи вибір на користь пюрованих супів. Гострі, гарячі, солоні, кислі страви – під забороною;
 • тимчасова відмова від куріння і вживання алкогольних напоїв, авіаперельотів, спортивних тренувань і будь-яких фізичних навантажень;
 • дотримання гігієни порожнини рота, але без інтенсивного полоскання. Останнє краще замінити ротовими ваннами із сумішами на основі антисептиків.

Рекомендації по реабілітаційних заходів після протезування розробляє лікар, який вів пацієнта від моменту першого звернення до завершення процедури. Характер реабілітації залежить від кількості встановлених протезів і їх виду. У разі установки знімних протезів потрібно регулярне ополіскування антисептичним розчином і чистка ортопедичної конструкції (відповідно до типу і матеріалу).

Часто задавані питання

Кожне протезування - індивідуальний процес. Ціна залежить від кількості пошкоджених або зруйнованих зубів, типу установки (на корінь, штифт, міст), матеріалу коронки і виду протеза (знімний, незнімний). Ви можете дізнатися точну вартість протезування, зв'язавшись з нашим представником і записавшись на первинну консультацію стоматолога.
Протезування - стоматологічна технологія, що дозволяє відновити зруйновані або втрачені зуби. Забезпечено створення природних зубів: їх складно відрізнити від справжніх навіть при близькому розгляді.
Немає хороших і поганих протезів: спосіб протезування вибирається з урахуванням стану зубного ряду і ротової порожнини. Найдорожчим, але в цей же час надійним і естетично привабливим варіантом є імпланти, среднебюджетной - цирконій і металокераміка, бюджетним - металлопластмассовиє коронки. Цирконієві коронки прослужать до 25 років, металлопластмассовиє - не більше 3-5 років. Усереднене значення для імплантів - до 25 років, але можливий і довічний термін носіння.
Протези виготовляють зубні техніки. Вони отримують інформацію від стоматолога, а потім створюють протези з дотриманням технологічного процесу відповідно до типу і застосовуваних матеріалів. Термін виготовлення - до 7 до 21 днів, що залежить від складності.
Цiни на послуги
Всi цiни

Вініри

вiд 800грн

Коронка на зуб

вiд 800грн

Металокерамічна коронка

вiд 800грн

Безметалова кераміка

вiд 800грн

Знімне зубне протезування

вiд 800грн

Коронка на імплант

вiд 800грн

Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”