Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Лікування зубів Херсон

Терапевтична стоматологія є однією з базових напрямків лікування зубів, так як в рамках цієї дисципліни здійснюється діагностика наявних патологій і визначається шляхи їх усунення. Крім того, в завдання терапевта-стоматолога входить не тільки консервативне лікування захворювань зубів, але і прийняття своєчасних і адекватних заходів щодо профілактики розвитку різних недуг ротової порожнини у пацієнтів різних вікових категорій.

Стоматолог-терапевт проводить первинний огляд, виявляє наявність патологій зубів, околозубних тканин і слизової. У його функції входить:

  • Діагностування, профілактика і лікування каріозних утворень;
  • Відновлення та реставрація зубів за допомогою пломбування;
  • Терапія м’яких навколозубних тканин, кореневих каналів;
  • Виявлення утворень некаріозного характеру і їх усунення;
  • Лікування захворювань слизової оболонки ротової порожнини;
  • Усунення запальних процесів м’яких тканин.

Своєчасне діагностування наявного захворювання і лікування зуба дозволяє якомога довше зберегти здоров’я і красу зубного ряду і посмішки. Для цього застосуються різні сучасні методики виявлення проблем на ранніх стадіях, і технології відновлення функціональності і цілісності зруйнованих зубів.

Клініка терапевтичної стоматології в Херсоні оснащена сучасним діагностичним і терапевтичним обладнанням і надає повний комплекс спеціалізованих послуг пацієнтів різного віку. Штат складається з лікарів вищої кваліфікації з великим практичним досвідом. Вони знайомі з новітніми терапевтичними напрямками в галузі стоматології та володіють інноваційними техніками лікування.

Фахівці рекомендують звертатися за профілактичним оглядом ротової порожнини не рідше ніж раз на півроку. Це дозволяє своєчасно виявити і лікувати будь-які патологічні процеси і віддалити момент серйозного і дорогого лікарського втручання. Цінова доступність на весь комплекс профілактичних, діагностичних, терапевтичних та хірургічних заходів дозволяє забезпечити зубам здоров’я в будь-якому віці.

Лікування зубів, ціни

Кожен, хто стикався із захворюваннями зубів, знає, що привести їх у порядок, особливо в запущених випадках, займає достатньо часу. Для того щоб вилікувати зубів іноді необхідно відвідувати лікаря кілька разів і це може бити по кишені. Але не в нашій клініці. Система нашої роботи спрямована на результат. Тому ціни на лікування зубів в Херсоні найоптимальніші та доступні.

Оскільки клініка оснащена необхідним обладнанням, всі діагностичні дослідження проводяться нашими фахівцями, що дозволяє за одне відвідування вирішити максимальний комплекс питань. Наше кредо – кожен може володіти красивою і здоровою посмішкою без того, щоб переплатити. І робимо все для того, щоб клієнти залишалися задоволеними терапією і рекомендували нас своїм близьким і рідним. На цьому і будується репутація клініки.

Лікування зубів під наркозом

Багато терапевтичних процедур добре переносяться пацієнтами без необхідності введення місцевого наркозу. Однак є ряд свідчень, коли необхідно забезпечити хворому знеболювання і як альтернатива локальної анестезії пропонується загальна. Лікування зуба мудрості абсолютно безпечно, так як в штаті клініки є досвідчений анестезіолог, який проводить процедуру і моніторить стан пацієнта до моменту повного пробудження.

Лікування зубів без болю під наркозом рекомендується людям з низьким больовим порогом і зазнають страх перед процедурою. Лікування зубів при вагітності, так само як і в інших випадках, передбачає застосування сертифікованих препаратів, але для визначення оптимального варіанту, лікар збирає анамнез. Це дозволяє уникнути гострих алергічних реакцій і підібрати засіб дружнє до організму хворого, що особливо важливо для людей віком або дітей.

Лікувати зуби під наркозом рекомендується, якщо пацієнт страждає:

  • Неврологічними захворюваннями;
  • Сильним блювотним рефлексом;
  • Алергією на препарати місцевої анестезії;
  • Панічної страхом перед стоматологом.

Тепер якщо є чутливість зубів лікування не викликає паніку, так як є сучасні і безпечні методи, що дозволяють уникнути неприємних хвилин. Багато через острах випробувати біль, тягнуть з візитом до лікаря і наслідки стають плачевними і незворотними. Лікування зубів мудрості, молярів, різців та іклів проводиться в максимально комфортній обстановці без стресу, страху і непотрібного болю.

Лікування зубів під час вагітності вимагає особливої ​​обережності і чуйності. Багато необізнані люди не рекомендують проводити будь-які процедури майбутнім матусям. Однак застосовувані сьогодні терапевтичні техніки і медикаментозні препарати абсолютно нешкідливі для жінки і її плоду. Тому не потрібно чекати, коли зуб зруйнується, і буде заподіювати гострий біль – зверніться вчасно до лікаря.

Лікування зубів без бормашини, болю, дискомфорту в Херсоні – це реальність. Запишіться на консультацію до стоматолога-терапевта та дізнайтеся, як зробити візит максимально результативним. Будь-яке питання буде вирішене ефективно і в найкоротші терміни і ваша усмішка знову засяє здоров’ям і красою.

Часто задавані питання

Терапевтична стоматологія охоплює широкий спектр стоматологічних процедур, такі як: • Лікування каріозних утворень і відновлення пошкоджених зубів; • Лікування пошкоджених зубів іншими патологіями; • Спостерігається гіперчутливість до солоного / солодкого, холодного / гарячого; • Естетичні дефекти зубів як плями, щербинки, невеликі порожнини; • Професійне чищення зубів.
Ціни на послуги
Всі ціни

Чистка каналів зуба

вiд 800грн

Комп’ютерна томографія зубів

вiд 800грн

Гігієна порожнини рота

вiд 800грн

Лікування зубів під мікроскопом

вiд 800грн

Реставрація зубів

вiд 800грн

Лікування періодонтиту

вiд 800грн

Лікування пульпіту

вiд 800грн

Лікування карієсу

вiд 800грн

Відбілювання зубів

вiд 800грн

Чистка зубів

вiд 800грн

Пломбування каналів

вiд 800грн

Пломбування зубів

вiд 800грн

Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”