Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Хірургічна стоматологія в Херсоні

Стоматологія хірургічна є одним з важливих терапевтичних напрямків, що дозволяє застосовуємо спеціальним методик і технік лікування реанімувати і відновити функціональність зубів. Якщо раніше хворі зуби найчастіше видаляли, то сьогодні екстракція є рішенням тільки в особливо складних випадках, коли реабілітувати зубні тканини неможливо або недоцільно. Для інших випадків є в стоматології хірургія, методи якої застосовуються для вирішення великого спектру профільних завдань як лікування:

 • пошкоджених коренів;
 • неправильно розташованих зубів;
 • зубної кісти на різних стадіях розвитку, в тому числі і призвела до сильного руйнування навколозубних тканин;
 • запалень м’яких і твердих тканин зуба, періодонта, ясна;
 • підготовка до протезування, імплантації.

Коли консервативні методи лікування не справляються, хірургія стоматологія – це те, що допоможе відновити функціональність і красу зубного ряду. До екстракції лікар вдається тільки в екстрених випадках пов’язаних з неправильно прорізуванням зубів (зуба мудрості), переломом зуба або його кореня, порушенням прикусу, швидкою динамікою розвитку патологій пародонту.

Хірургічна стоматологія, ціна

Вартість лікування в клініці в Херсоні розраховується індивідуально, так як кожен пацієнт і його анамнез унікальний. Деяким достатньо однієї операції, щоб повернутися в здорового життя, іншим цілий комплекс діагностичних і терапевтичних заходів, що визначають величину підсумкової суми.

У нашій клініці на послуги розраховані таким чином, щоб навіть в найскладніших випадках, пацієнт міг собі дозволити пройти повний курс лікування. Крім того, профільне технічне оснащення дозволяє проводити необхідні дослідження в надтерміновому режимі, забезпечуючи адекватне лікування навіть при гострих болях або коли зволікання критичні. Лікар проводить прийом пацієнтів за попереднім записом, так само як і в терміновому порядку.

Стоматолог хірург

Хірург стоматолог є фахівцем з діагностики та лікування патологій, травм і дефектів зубів, які впливають на функціональність і естетичність щелепно-лицьової області. Лікарі лікують захворювання і зубів і ясен шляхом оперативного втручання у випадках:

 • усунення вроджених або придбаних патологій;
 • ліквідації дефектів порожнини рота, щелепи, обличчя;
 • видалення добро і злоякісних новоутворень;
 • околочелюстному абсцесі;
 • запалення та інфекційні захворювання тканин зубів, ясен і всієї порожнини рота;
 • перелому щелепи;
 • видалення флюсів та багато іншого.

Іноді послуги стоматолога хірурга необхідні після відсутності динаміки консервативного терапевтичного лікування. Часто до фахівця звертаються для підготовки до протезування та імплантації. Схема і режим лікування визначається індивідуально для кожного пацієнта, відповідно до загального стану зубів і ротової порожнини. Детальніше дізнайтеся, записавшись на консультацію до хірурга стоматолога по телефону або відвідавши нашу клініку в Херсоні.

Щелепно-лицьова хірургія

Щелепно-лицьовий хірург – це профільний лікар, що застосовує специфічні хірургічні методи лікування великого переліку дефектів, патологій, травм і пороків твердих і м’яких тканин щелепно-лицевої системи, шиї і голови. Дана область сучасної стоматології є однією з найскладніших і комплексних розділів хірургії, тому до кваліфікації і досвіду лікарів ставлять високі вимоги.

Застосовувані в нашій клініці методи і техніки дозволяють ефективно ліквідувати широкий спектр патологій і дефектів. Після лікування пацієнтам повертається хороша самопочуття, хороша артикуляція і правильна мова, нормалізується ковтальні функція, усувається естетичний дискомфорт. Все це завдяки щелепно-лицьовим хірургам вищої кваліфікації, сучасного високоточного обладнання, використання інноваційних технік лікування і сертифікованих матеріалів. Крім того, послуги стоматологічної клініки в Херсоні відрізняються ціновою доступністю для всіх категорій пацієнтів.

Часто задавані питання

Хірург-стоматолог - це лікар, який спеціалізується на лікуванні великого спектру захворювань м'яких і твердих тканин зубів і ротової порожнини шляхом застосування хірургічних методів впливу на патологію.
Щелепно-лицьова хірургія є сукупністю спеціалізованих тактик і операційних методів, які застосовуються для усунення запальних процесів в м'яких і твердих тканинах ротової порожнини, щелепної системи та голови.
Спеціаліст в області щелепно-лицьової хірургії проводить діагностику і лікування патологій, травм, деформацій і функціональних порушень м'яких і кісткових тканин ротової порожнини і шийно-лицевої ділянки. В процесі лікування хірурги можуть співпрацювати з іншими профільними лікарями.
Ціни на послуги
Всі ціни

Атипове видалення зуба

вiд 800грн

Лікування рецесії ясен

вiд 800грн

Видалення ретінірованного зуба

вiд 800грн

Гемісекція

вiд 800грн

Кісткова пластика

вiд 5000грн

Резекція зуба

вiд 800грн

Кюретаж

вiд 800грн

Синус-ліфтинг

вiд 15000грн

Видалення кісти зуба

вiд 800грн

Видалення зубів мудрості

вiд 800грн

Видалення зубів

вiд 500грн

Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”