Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

MIS імплант в Херсоні: ціни і переваги

вiд 800 грн

Імплантація – процес, що дозволяє відновити один зуб або весь ряд в найскладніших випадках. Ви можете вдатися до імплантації, звернувшись в нашу клініку, де використовуються сертифіковані ізраїльські імпланти MIS Implant. Надійні і довговічні імпланти MIS Implants заслужили довіру мільйонів стоматологів з різних куточків світу. Ми пропонуємо гарантовану якість, послуги досвідчених стоматологів та використання оригінальних ізраїльських імплантів, які визначають успіх процедури.

Імпланти MIS: недоліки та переваги

MIS імпланти, що дозволяють відновити цілісність зубів, з року в рік стають все більш досконалими, що обумовлено філософією ізраїльської компанії-виробника. Компанія випускає високоякісні імпланти з 1995 року, забезпечуючи стабільність і поліпшення експлуатаційних характеристик. Імпланти MIS сьогодні входять в рейтинг ТОП-10 кращих в світі, встановлюються так:

  • втрата як одного, так і декількох зубів;
  • час проведення процедури – не пізніше 3 місяців після екстракції, але краще відразу;
  • можливість установки при тривалій відсутності зубів.

Високоміцні імпланти доповнені спеціальним покриттям і мають особливу форму, що гарантує високу ймовірність приживлення: показник досягає 99%. До плюсів MIS ua імплантів варто віднести:

  • матеріал. Імпланти зроблені з титану – не тільки міцного, але і біологічно сумісного з тканинами живого організму матеріалу. 99% – це ймовірності успішного приживлення, менше 1% – ймовірність відторгнення;
  • конструкція. Імпланти мають конусоподібну форму, тому надійно фіксуються і демонструють стабільність. Форма підвищує швидкість приживлення і попереджає просідання кісткової тканини;
  • шестигранне з’єднання, доповнене абатментом. Перехідник забезпечує якісну фіксацію коронки, тому відсутня
  • рухливість і зводиться до нуля ризик розмноження бактерій, влучень частинок їжі;
  • спеціальне напилення, яке забезпечує шорсткість поверхні.

З інших плюсів варто виділити ультрашвидкий приживлюваність (4-6 місяців в залежності від щелепи), гарантію якості від виробника терміном 5 років і фактичний термін використання 15-20 років.

У лінійках виробника представлений великий вибір імплантів, що дозволяє підібрати модель під конкретний клінічний випадок і індивідуальні вимоги пацієнта. Швидке приживлення, анатомічна форма, комфорт під час постійного використання – фактори, що забезпечують популярність ізраїльських імплантів серед українських пацієнтів. Відгуки людей, які вже встановили MIS, свідчать про те, що мінусів з питань приживлення і подальшої шкарпетки не виявлено.

Наша клініка безпосередньо співпрацює з виробником, тому ми можемо виконати імплантацію із залученням MIS за найдоступнішою ціною. Гарантована оригінальність: ми маємо в своєму розпорядженні сертифікатами відповідності на кожен імплант.

Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”