Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Inno (Dio) в Херсоні: професійна імплантація

вiд 800 грн

Інно – корейські імпланти високої якості, які отримали велику кількість позитивних відгуків від пацієнтів і стоматологів. Імпланти Dio використовують в 60 країнах світу, їх вже встановили понад 3 мільйони пацієнтів, що свідчить про якість і високих експлуатаційних характеристиках. Ви можете пройти процедуру імплантації із застосуванням Dio implant, звернувшись в нашу клініку. Ми використовуємо оригінальні корейські імпланти, що підтверджено сертифікатами відповідності.

Inno implant: особливості установки

Імпланти Інно використовуються в Україні з 2009 року, вони вже завоювали довіру тисяч пацієнтів. Імпланти Inno implant – особливості установки конструкцій нескладні – мають ряд конкурентних характеристик:

 • рівень приживлюваності – від 98%, що є відмінним показником;
 • термін служби понад 20 років;
 • сумісні з усіма технологіями імплантації: одно- і двоетапна, із залученням остеопластики;
 • пориста поверхня і запатентований покриття SLA active, що прискорюють процес приживлення. Після установкикісткові клітки вростають в пористу поверхню імпланта, що дозволяє створити непорушну монолітну конструкцію;
 • унікальна форма, що попереджає розхитування, рівномірно розподіляє навантаження;
 • абсолютна герметичність при приєднанні із залученням абатмента. Виключено розмноження бактерій і інші проблеми;
  титан, що відрізняється високою чистотою. Скорочено ризик розвитку алергічних реакцій і відторгнення.

Inno (Dio), особливості установки яких дозволяють застосовувати конструкцію для різних видів імплантації, – рішення преміум-сегмента, але за доступною ціною. Ви можете дізнатися більше про імплантатах Inno (Dio) або процедурі, зв’язавшись з нашим представником по телефону. Рекомендується відразу записуватися на прийом: можливість установки імплантів і ціна роботи можуть бути озвучені лише після очної консультації, огляду.

Імпланти Інно: переваги і недоліки

Імпланти Інно отримують позитивні відгуки від пацієнтів з різних куточків світу, що свідчить про надійність і комфорт після виконання процедури. Варто виділити переваги корейських імплантів:

 • гарантія приживлення, виключення – індивідуальна непереносимість компонентів сплавів;
 • можливість використання в різних техніках імплантації, навіть якщо клінічний випадок непростий;
 • великий вибір конструкцій, що робить корейські імпланти кращим рішенням для пацієнтів як з маленьким, так і з великим бюджетом;
 • широка площа зіткнення конструкції з кістковою тканиною;
 • проста і швидка установка;
 • немає ризиків для підлягають і кісткових тканин.

Установка імплантів Інно – відмінна інвестиція в майбутнє, адже конструкція зберігає характеристики протягом більш ніж 20 років. Імпланти сертифіковані в Україні, мають численні міжнародні нагороди. Якщо ви хочете дізнатися про імплантацію з Inno implant, то зателефонуйте або напишіть нам: доктор клініки зможе прийняти вас в будь-який зручний час для консультації і огляду.

Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”