Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Оригінальний Straumann імплант в Херсоні

вiд 800 грн

Штрауман – швейцарський бренд, який займається виробництвом імплантів, інструменту та інших виробів, які використовуються при протезуванні в стоматології. Straumann implant – імпланти, які сьогодні асоціюються з високою якістю, анатомічність і безмежної надійність. Ви можете встановити імпланти Штрауман, звернувшись в нашу стоматологічну клініку. Ми встановлюємо оригінальні Штрауман імпланти в Україні, забезпечуючи безболісність процедури і високий професіоналізм лікарів. Лікарі клініки виконують імплантацію із залученням Straumann в Україні, вони мають великий досвід і сотні успішних процедур. Пацієнти можуть бути впевнені в тому, що імплантація пройде успішно, а нові зуби будуть радувати протягом довгих років.

Характеристики Straumann: імпланти з довічною гарантією

Німецький бренд Straumann, каталог якого багатий різними видами імплантів, пропонує інноваційну продукцію для сфери стоматології. Швейцарські імпланти наділені такими характеристиками, які роблять їх одними з кращих в світі:

 • імпланти мають преіміальное якість;
 • виробник надає довічну гарантію;
 • склади, використовувані для виробництва імплантів, не викликають алергічні реакції;
 • поверхню імплантів забезпечує прискорене зрощування;
 • підходять для різних видів імплантації, можуть застосовуватися навіть у складних випадках;
 • після установки не спотворюється дикція і не спостерігаються інші проблеми, що роблять негативний вплив на якість життя пацієнта;
 • тканини, що оточують імплант після установки, швидше регенеруються;
 • сплави, що лежать в основі імплантів, по твердості перевершують навіть кісткову тканину.

Рівень приживлюваності, згідно з проведеними компанією дослідженням, становить 98%. 2% – індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу імпланта. Штрауман каталог пропонує імпланти з серій Standard, Standard Plus Implantat і Tapered Effect, що мають різну форму і призначення: можна підібрати варіант для різних видів імплантації:

 • Standard відрізняється подовженою шийкою стержня, що дозволяє використовувати модель для одномоментної імплантації;
 • Standard Plus Implantat, використовувані для процедури реставрації в разі, якщо проміжки між зубами невеликі;
 • Tapered Effect можна встановлювати відразу після виконання екстракції.

Вирішуючи поставити імпланти Штрауман в Україні, ви робите правильний вибір і інвестуєте не тільки в гарну посмішку, але і в здоров’ї ротової порожнини, тривалий термін експлуатації і абсолютний комфорт з ймовірністю приживлення від 98%. Ви можете сміливо вибирати Штрауман: імпланти в каталозі виробника мають гідні характеристики, які не змінюються протягом усього життя.

Установка імплантів Straumann

Етапи установки імплантів залежать від обраної конструкції і індивідуальних особливостей зубного ряду пацієнта. Можливість установки цього типу імплантів визначає лікар після огляду та вивчення результатів лабораторних досліджень. Можливе виконання різних видів імплантації, що обумовлює широкий модельний ряд бренду. Установка виконується за допомогою хірургічного втручання, термін приживлення визначають модель імпланта і тип покриття: моделі з покриттям SLActive – до 4 тижнів, з покриттям TPS – до 3 місяців. Інноваційні технології забезпечують високий відсоток приживлення, тому незабаром пацієнт буде насолоджуватися красою нової посмішки.

Імпланти Штрауман: ціна

Вартість установки імплантів швейцарського бренду визначає обрана модель, обсяг імплантації, тип абатментів і анестетиків, інші особливості процедури. Неможливо вказати точну ціну, адже кожен клінічний випадок – індивідуальний. У нашій клініці на Штрауман імпланти вартість розраховується після огляду, а результат процедури – завжди успішний, що досягається за рахунок застосування оригінальних конструкцій і багатого професійного досвіду лікарів. Ви можете дізнатися більше про ціни і імплантатах, записавшись на прийом до стоматолога, під час якого будуть виконані діагностика, оцінка стану зубного ряду і визначення можливості установки імплантів.

Імпланти Straumann: переваги і недоліки

Установка імплантів – хірургічне втручання, яке має ряд протипоказань. Після установки пацієнту необхідно дотримуватися рекомендацій, на час відмовившись від звичного способу життя. Імпланти Штрауман не мають вагомих мінусів, а ось кількість переваг – значне:

 • майже 100% приживлюваність;
 • можливість індивідуального підбору імпланта з урахуванням вимог пацієнта та клінічної картини;
 • сумісні з різними техніками імплантації;
 • мають високу біологічну сумісність з організмом людини;
 • підходять для людей будь-якого віку;
 • можуть застосовуватися як для передніх зубів, так і для молярів.

Імпланти Straumann – шлях до здорової посмішки, яка буде викликати легку заздрість і дарувати відчуття абсолютної впевненості. У нашій клініці використовуються оригінальні швейцарські імпланти, ви можете дізнатися більше прямо зараз, зв’язавшись з нами по телефону або будь-яким іншим зручним способом.

Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”