Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Вітаплант в Херсоні: ціни, плюси і мінуси

вiд 800 грн

Вітаплант – надійні зубні імплантати українського виробництва, що поєднують гідне співвідношення ціна-якість. Одноетапні імпланти Vitaplant виробляються на території Запоріжжя, вони заслужили любов і довіру тисяч українських пацієнтів. Ви можете замовити установку імплантів Vitaplant, звернувшись в нашу клініку. Діє гарантія якості на всі виконані процедури, забезпечений індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Зубні імпланти українського виробництва Vitaplant

Бренд представляє інноваційне однокомпонентне рішення, в якому тіло, головка і шийка виготовлені з єдиного моноліту. Вони можуть використовуватися в якості тимчасових імплантатів, а також:

  • опорних ортопедичних конструкцій для коронок і мостів;
  • для установки балкових елементів;
  • класична і трансгінгівальний імплантація;
  • для посиленої фіксації знімних протезів у разі відсутності зубів.

Застосування таких іплантов забезпечує прискорення процесу роботи стоматолога, безпеку процедури і мінімальні втрати під час установки.

Переваги та недоліки імплантів Vitaplant

Імпланти Вітаплант не мають недоліків, але мають ряд переваг, що важливо для пацієнтів:

  • економічна доступність: установка проводиться без додаткових витрат на абатмент;
  • прискорене загоєння після установки;
  • простота операції по установці.

Наша клініка працює з українськими имплантами Vitaplant, можливість установки буде визначена після очного огляду. Ви можете записатися на прийом, зв’язавшись з нами по телефону, через месенджер і іншим способом. Ми пропонуємо пацієнтам зубні імплантати не тільки від українських, але і від ізраїльських, корейських та інших виробників зі світовим ім’ям. У клініці підбираються рішення для будь-якого клінічного випадку!

Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”