Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Коронка на імплант в Херсоні: ціни і показання

вiд 800 грн

Установка коронки на імплант – оптимальне рішення у випадках, якщо корінь зуба зруйнований або знаходиться в поганому стані. Застосування імплантів дозволяє створити штучний корінь для установки незнімних протезів. Процедура протікає безболісно, ​​термін імплантації визначають індивідуальні особливості організму і складність протезування. Ви можете пройти імплантацію з подальшою установкою коронки, звернувшись в клініку «Артстоматологія». Діє гарантія якості, використовуються імпланти перевірених виробників і досвід кращих стоматологів.

Коронка на імплант: показання

Протезування зубів на імплантатах – процедура, що дозволяє відновити цілісність і красу зубного ряду. Протезування зубів на імплантатах показано в наступних випадках:

  • кінцеві, одиночні і включені дефекти зубного ряду;
  • адентія – повна відсутність зубів в ряду.

Коронки на імпланти – найнадійніший вид фіксації, він в кілька разів перевершує за якістю штифти і інші способи кріплення в незнімному протезуванні. Металокераміка на імплантатах виглядає природно, термін служби протезів перевищує 10 років. Після проходження процедури не змінюються міміка і дикція, але спостерігається легка біль після установки коронки на імплант: вона вщухає протягом перших днів. Якщо вам потрібна металокераміка на імплантатах, то установка може бути проведена в клініці «Артстоматологія». Гарантуємо якість і безболісність протезування: гвинтова фіксація коронок на імпланти дозволить насолоджуватися гарними зубами мінімум 10 років.

Коронка на імплант: ціна

Вартість протезування із залученням імплантації залежить від наступних факторів:

  • тип і країна-виробник імплантатів;
  • тип коронок;
  • обсягу робіт.

Фінішну вартість може озвучити тільки стоматолог після проведення діагностики. Найбільш високі естетичні та експлуатаційні характеристики демонструє безметалловая коронка, більш бюджетний варіант – металокераміка.

Як виконується імплантація, що таке абатмент

Говорячи про те, що таке абатмент, потрібно розглянути процес імплантації поетапно:

  • проводиться огляд і підготовка до імплантації;
  • на першому етапі виконується дентальная імплантація: в щелепу імплантується штучний корінь (гвинт з титану);
  • через час (після успішного приживлення штучного кореня) встановлюється зубна коронка. Для скріплення коронки і імпланта використовується індивідуальний абатмент – своєрідний перехідник.

Абатмент, ціна якого залежить від матеріалу, використовується при цементної і гвинтовий фіксації. Для безметаллових коронок застосовуються перехідники з кераміки, для металокерамічних – з титану. У клініці «Артстоматологія» на протезування, коронки і абатмент ціна в Україні буде розрахована індивідуально, на неї впливають клінічна картина і схема лікування, матеріали. Ви можете замовити індивідуальний розрахунок ціни або записатися на консультацію стоматолога, зв’язавшись з представником клініки по телефону. Лікар зможе прийняти вас в будь-який зручний час!

Часто задавані питання

Однозначної відповіді на це питання немає: все коронки мають плюси і мінуси. Протези з металокераміки і цирконію дуже міцні, тому їх переважно встановлювати на моляри (жувальні зуби). Керамічні коронки - верх естетики, їх найчастіше встановлюють на передні зуби для отримання найбільш природною посмішки. Металокераміку не можна встановлювати при наявності алергічних реакцій на метал, протези з кераміки і діоксиду цирконію - гіпоалергенні. Тип коронок вибирається спільно з лікарем з урахуванням анамнезу пацієнта, особливостей прикусу та інших індивідуальних чинників.
Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”