Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Якісна безметалова кераміка в Херсоні

вiд 800 грн

Керамічна коронка використовується в стоматологічному протезуванні для заміни зруйнованих, пошкоджених зубів. Якісні керамічні зуби коштують дорожче, ніж металокерамічні, мають природний вигляд і термін носіння понад 10 років, але при правильному і регулярному догляді. Якщо вас цікавлять зуби кераміка, то протезування можна пройти в стоматологічній клініці «Артстоматологія». Кераміка в стоматології має високі естетичні характеристики. Безметалові коронки допоможуть повернути усмішці красу і сяючу білизну. Якісна кераміка зуби дозволяє створити максимально природними: навіть при близькому розгляді неможливо зрозуміти, що людина вдавався до протезування. Стоматологічна кераміка має стійкість до механічних пошкоджень, температурних перепадів і не темніє навіть після тривалого носіння: не доведеться змінювати звичний спосіб життя. Зуби з кераміки не потребують складного догляду, вони не окислюються і не викликають дискомфорт. Безметалова кераміка, ціни на яку низькі, встановлюється в стислі терміни, а протезування проходить безболісно. Ви можете замовити керамічні протези прямо зараз, записавшись на консультацію. У нас безметалова керамічна коронка – це професійне протезування з урахуванням індивідуальних особливостей здоров’я і зубного ряду пацієнта.

Етапи установки безметалової коронки

Безметалова коронка на зуб – кераміка, що не окислюється і є гіпоалергенної. Після установки відсутня синюшність ясен і темна смуга в придесневой частини. Показаннями до установки керамічних коронок є:

 • сколи та тріщини емалі, що доставляють естетичний дискомфорт і можуть спричинити за собою руйнування зуба;
 • аномалії будови зуба;
 • карієс, що руйнує зуб;
 • алергічні реакції на метали, через які установка металокерамічних протезів неможлива;
 • зуб вибитий, але корінь зберігся.

У разі руйнування кореня можлива установка мостовидной ортопедичної конструкції (заміщення 1-3 зубів) або ж вживлення імпланта (штучний корінь). Установка керамічної коронки виконується за наступною техніці:

 • лікар проводить візуальний огляд, може знадобитися рентгенографія. Дослідження дозволяє оцінити стан зубів і щелепної тканини, а також виявити пошкодження на прихованих ділянках;
 • після огляду проводиться лікування: видалення зубного каменю, усунення карієсу, пломбування каналів, депульпірування – при необхідності, зміцнення із залученням штифта або вкладки;
 • наступний етап – підготовка зуба до протезування, яка полягає в обточуванні;
 • створення зліпка, на базі якого буде виготовлена ​​коронка. Для виробництва анатомічних, але більш дорогих безметалевих коронок, залучається технологія CAD / CAM. На цьому етапі стоматолог підбирає колір коронки, в іншому випадку вона буде невигідно виділятися в зубному ряду;
 • примірка коронки, усунення проблем у разі їх виявлення;
 • установка протеза і зміцнення за допомогою стоматологічного цементу.

Установка керамічних коронок, виконана правильно досвідченим стоматологом-ортопедом, виключає ризик розвитку будь-яких видів ускладнень. Термін протезування залежить від складності коронки і типу установки (імплант, штифт, інші), в середньому пацієнтові доводиться відвідувати стоматолога 3 рази: огляд, лікування, обточування і зняття зліпків, примірка і установка.

Безметалова коронка: ціна в клініці стоматології

Безметолева кераміка, ціна на яку розраховується індивідуально для кожного клінічного випадку, є одним з найбільш затребуваних видів протезування. На керамічний зуб ціна формується таким чином:

 • кількість зубів, які потребують протезування;
 • тип матеріалів і технологій, що використовуються для виробництва коронок;
 • тип установки: штифт, імплант, міст, інші;
 • індивідуальні особливості (складність лікування зуба до протезування, потреба в депульпірованіі і т. д.).

Керамічна коронка, ціна на яку залежить від особливостей анамнезу, є одним з найпопулярніших видів протезування. Якщо ви хочете поставити зуби кераміка, ціна в Україні на які буде розрахована після первинного огляду, то можете звернутися в нашу клініку. Кожна коронка керамічна створюється з якісних матеріалів із залученням сучасних технологій, ми даємо гарантію на всі види протезування. На керамічні зуби ціна – це вартість вашого здоров’я і краси, в клініці створені найкращі умови для протезування:

 • можна поставити на зуби кераміку, ціна на яку розраховується до початку лікування;
 • кращі лікарі, регулярно підвищують кваліфікацію і мають досвід роботи понад 5 років;
 • орієнтованість на індивідуальні особливості здоров’я пацієнтів: ми підберемо кераміку на зуби, ціна і якість якої повністю виправдають ваші очікування.

Якщо ви хочете пройти протезування і дізнатися вартість процедури, то зв’яжіться з представником клініки зручним способом. Точну ціну може озвучити лікар після проведення огляду: запишіться вже зараз, щоб стати володарем не тільки здорової, але і красивої посмішки.

Види безметалових коронок

Існує 3 види безметалових коронок, класифікація виконується за матеріалом каркаса:

 • діоксид цирконію. Відрізняються підвищеною міцністю і тривалим терміном служби. Мають гідні естетичні характеристики, можуть бути встановлені як на моляри (жувальні), так і на передні зуби, гарантуючи високий рівень природності. Мають гіпоалергенність, в основі – діоксид цирконію з тонким керамічним шаром;
 • кераміка. Цілісна кераміка міцна, характеризується надійністю і може бути встановлена ​​на жувальні, передні зуби;
 • фарфор. Найбільш красиві, але крихкі коронки. Підходять для передніх зубів, не рекомендується використовувати такі протези для молярів і в мостовидних протезах, на які виявляються високі навантаження.

Тип коронок вибирає стоматолог-ортопед з урахуванням особливостей прикусу, зубного ряду та інших індивідуальних характеристик.

Догляд за безметалової коронкою

Після установки безметалових коронок пацієнту не потрібно змінювати звичний спосіб життя, адже нові зуби не потребують складного додаткового догляду. Досить дотримуватися стандартних правил гігієни порожнини рота:

 • чистити зуби двічі на день, використовуючи пасту без абразивних частинок;
 • застосовувати зубні нитки для видалення частинок їжі, ополіскувачі для порожнини рота;
 • уникати перепадів температури (гарячий бульйон після холодного лимонаду) і механічних навантажень (не можна гризти горіхи, насіння і т. д.).

Рекомендації допоможуть зберегти не тільки коронки, а й натуральні зуби. Варто додати в програму догляду професійну чистку, виконувану 2 рази в рік: вона попередить тьмяність, поява зубного каменю і інші дефекти.

Переваги та недоліки безметалової коронки

До плюсів керамічних коронок варто віднести:

 • високий рівень природності і естетичної привабливості;
 • відсутність потреби в складному спеціального догляду;
 • тривалий термін служби, але при правильному догляді і дотриманні рекомендацій стоматолога;
 • немає процесу окислення, синюшности ясен і темних смуг в приясенній просторі, які можуть з’явитися після установки металокераміки;
 • керамічні протези не викликають алергічні реакції;
 • несприйнятливість до запахів, кольорів.

Безметалові коронки мають колір і блиск, максимально наближені до природних, гарантуючи красу посмішки. З мінусів безметалових коронок можна виділити більш високу ціну, якщо порівнювати з металокерамічними, і тонкість, прозорість.

Часто задавані питання

Ціна безметалловой коронки залежить від способу установки, початкового стану зуба і кореня, а також кількості протезів, які потрібно встановити. Вартість протезування розраховується індивідуально з урахуванням зазначених факторів: попередньо варто записатися на консультацію і пройти огляд стоматолога. Ви можете зв'язатися з нами по телефону або будь-яким зручним способом, щоб записатися на прийом і отримати відомості про точну ціну.
Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”