Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Знімні зубні протези в Херсоні: якісно і швидко

вiд 800 грн

Знімне протезування – метод відновлення декількох зубів або всього зубного ряду, який має доступну ціну і високий рівень природності. Знімне протезування зубів вибирають в разі, якщо установка коронок і мостовидних протезів з яких-небудь причин неможлива. Ще одна причина, через яку пацієнти вибирають повне знімне протезування, – відсутність великої кількості зубів і неможливість інвестувати в установку імплантів. Знімні протези зубів – популярна процедура, її, всупереч поширеній думці, вибирають не тільки пацієнти пенсійного віку. Знімний зубний протез виглядає максимально природно, не потребує складного догляду і не втрачає вихідні характеристики на протязі довгих років.

Якщо ви хочете встановити частковий, нижній або верхній знімний зубний протез, то можете звернутися в стоматологічну клініку «Артстоматологія». Зверніть увагу на те, що верхній знімний протез без неба і інші види протезування можуть бути встановлені тільки після консультації з лікарем стоматологом-ортопедом: записатися можна за телефоном або через форму зворотного зв’язку.

Знімне протезування: етапи і показання до установки

Природні і якісні зубні протези знімні – просте рішення для людей, які з яких-небудь причин не можуть встановити коронки, мостоподібні ортопедичні конструкції або імпланти. Знімні зубні протези нового покоління виглядають природно: навіть при близькому розгляді вони не нагадують вставні рішення. Встановлювати сучасні знімні зубні протези рекомендується в наступних випадках:

 • повна відсутність зубів (адентія) на одній або двох щелепах;
 • спостерігаються кінцеві дефекти зубного ряду;
 • на одній стороні щелепи відсутні жувальні зуби;
 • включені дефекти: бічна або передня група зубів відсутня;
 • є протипоказання до незнімного протезування;
 • патології тканин, що виникли через пародонтиту або пародонтозу.

Ми перерахували основні причини, але їх більше. Нерідко знімні протези зубні вибирають пацієнти, які не мають можливості для установки імплантів та інших видів ортопедичних конструкцій. В цьому випадку стоматолог-ортопед підбирає найкращі знімні зубні протези, враховуючи вік, бюджет, стан здоров’я пацієнта. Протезування зубів – знімні протези з максимальною легкістю, гіпоалергенність і комфортом. Це те, що необхідно сучасній людині! Процедура виконується за наступною схемою:

 • лікар проводить огляд і визначає можливість установки знімних протезів;
 • проводиться лікування в рамках підготовки до протезування;
 • проводиться зняття відбитків, що дозволяють створити протези правильної анатомічної форми: вони не будуть натирати і викликати дискомфорт;
 • вибір кольору і форми зубів, що залежить від типу протезування. При частковому незнімному протезуванні (кілька штучних одиниць будуть додані в зубний ряд) потрібно вибирати колір і форму, які відповідають цим зубам. При повному протезуванні двох щелеп можна вибрати будь-який колір і форму, відповідну прикусу;
 • виготовлення знімних протезів, за чим слід примірка. Стоматолог проводить перевірку, визначаючи відповідність прикусу, в разі зауважень знімний протез коригується.

Після коригування протез знову приміряється, якщо він ідеально підходить, то стоматолог розповідає про правила використання та догляду. Якщо протези зміщуються, тиснуть або натирають ясна, то варто обов’язково повідомити про це лікаря, головна мета протезування – абсолютний комфорт!

Знімні протези не можуть бути встановлені в період вагітності, ГРВІ та інших простудних, гострих інфекційних захворювань, запальних процесів в ротовій порожнині, остеомієліту. Протези не рекомендується ставити при поганій згортання крові, онкології і психічних захворюваннях.

Знімні зубні протези: ціни в Україні

Знімне протезування має високу якість, що обумовлює досвід наших лікарів. Поставити знімні зубні протези, ціна в Україні на які доступна, ви можете прямо зараз, звернувшись в нашу клініку. Ми впроваджуємо інноваційні технології протезування, залучаємо досвідчених стоматологів, ортопедів, а також напряму співпрацюємо з українськими, європейськими та американськими виробниками матеріалів. Лікарі клініки підберуть зубні протези для будь-якого клінічного випадку і перетворять пацієнтів, які потребують красивою, здорової посмішки. На знімні зубні протези ціна розраховується індивідуально після огляду: запишіться на прийом, щоб дізнатися більше!

Знімні зубні протези: види і характеристики

Класифікація знімних зубних протезів виконується за обсягом покриття:

повні знімні протези. Вони покривають нижню, верхню або обидві щелепи, показані при абсолютній адентії;
часткові. Застосовуються в разі, якщо втрата зубів є частковою або неповною. Важливо збереження опорних зубів;
мікропротези. Встановлюється знімний протез на один зуб або кілька.

Важливий і метод кріплення знімних протезів:

 • повний: фіксація виконується за допомогою вакууму, що виник між протезом і слизовою оболонкою;
 • умовно-знімні (знімні протези без неба). Використовуються доступні методи фіксації, що дозволяють закріпити протезна опорних зубах. Знімні зубні протези без неба зручні і недорогі;
 • на імплантатах. У кісткову тканину імплантують імпланти, в перспективі вони будуть виконувати функцію опори.

Якісні знімні зубні протези нижньої щелепи, верхньої та без неба можуть бути зроблені з міцного пластику, нейлону, доповненого еластичною підкладкою, акрилу і інших матеріалів.

Догляд за протезом

Знімні протези потребують більш ретельного догляду, ніж незнімні, однак він теж не займає багато часу. У перші дні після установки протезів можуть спостерігатися підвищене слиновиділення, зміна смакових відчуттів і порушення дикції – це нормально, термін адаптаційного періоду становить від 1 до 14 днів. Для прискорення процесу звикання рекомендується побільше розмовляти, займатися читанням вголос, посміхатися і виконувати вправи для відновлення природної міміки. Необхідно забезпечити правильний догляд за протезом і ротовою порожниною:

 • ополіскування протеза і порожнини рота після кожного прийому їжі під проточною водою;
 • відмова від вживання горіхів, кісточок, сухариків, сушок і інший надмірно твердої їжі;
 • використання низькоабразивні паст;
 • при тимчасовому знятті – забезпечити зберігання в захищеному від сонця місці, попередньо обернувши протез в чисту бавовняну серветку;
 • при тривалому зберіганні – приміщення протеза в спеціальний контейнер.

При тривалому зберіганні поза порожниною рота вологе середовище дозволяє зберегти форму і характеристики протеза. Після кожного зняття варто промивати протез водою, щоб попередити скупчення частинок їжі, а потім – бактерій. 1-2 рази на рік потрібно відвідувати стоматолога: він здійснить професійну гігієну протеза і оцінку стану порожнини рота. Правильний і регулярний догляд допоможе зберегти початкові характеристики протеза істотно продовжуючи термін його служби.

Часто задавані питання

Вартість установки зубних протезів залежить від обсягу робіт, типу ортопедичної конструкції і матеріалів, з яких вона зроблена, а також від кількості заміщаються зубів. Наприклад, пластмасові пластини з кріпленнями-кламмерами - бюджетний варіант протезування від одного зуба, м'які нейлонові - дорожча модель для будь-яких ділянок, бюгельні - зручна конструкція на випадок, якщо відсутні 6 і більше зубів.
Тип кріплення протеза визначає обсяг покриття. Часткові протези кріпляться із залученням кламерів або замків (телескопічне рішення), що забезпечує наявність опорних зубів. Кріплення повних протезів на ясна виконується за рахунок замикаючого клапана і вакууму, останній може бути посилений за допомогою спеціального крему.
Знімні ортопедичні конструкції розрізняються за типом і кріпленню, матеріалу виробництва і площі покриття. Можуть бути повними або частковими, останні кріпляться за допомогою кламерів або замків. Протез може повністю або частково замінювати зубні одиниці, не порушуючи загальну естетику посмішки.
Ціна розраховується в індивідуальному порядку з урахуванням типу протеза, кількості зубних одиниць і інших чинників. У клініці «Артстоматологія» діє гарантія якості на знімне протезування, зв'яжіться з нашим представником, щоб дізнатися більше про ціни, терміни і матеріалах.
Протез до відправки на зберігання варто промити теплою водою, але не окропом. Після зняття і ополіскування протез можна додатково очистити зубною пастою без абразивних частинок. Стоматологи рекомендують тривалу носку протезів, особливо в перші тижні адаптації. У наступні часи протез потрібно носити щодня мінімум пару годин на добу, щоб попередити деформацію і втрату характеристик. Спосіб зберігання безпосередньо залежить від моделі протеза. Багато сучасних протезів не потрібно зберігати в воді або антибактеріальній розчині, що обумовлено специфікою матеріалів: досить придбати спеціальний бокс, застережливий потрапляння пилу і вологи, в ньому ортопедична конструкція буде перебувати в періоди спокою.
Зубні протези заборонено очищати складами на основі абразивів. Сода - не найкраще рішення для чищення, абразив руйнує штучну емаль і сприяє втраті вихідних характеристик. Припустимо очищення м'якою зубною щіткою і пастою без абразивів, або із залученням шипучих таблеток. Ніколи не використовуйте для очищення протезів соду, оцет, сіль і інші агресивні речовини. Досить відвідувати стоматолога 2-3 рази на рік, щоб зберегти характеристики протеза і попередити його вихід з ладу.
Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”