Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Рецесія ясен лікування в Херсоні

вiд 800 грн

Рецесія ясен є процесом дегенерації тканин, що призводить до оголення коренів зуба на верхній або нижньої щелепи. Опущення може охоплювати один або кілька зубів. Оскільки на початковій стадії патології симптомів немає, пропустити її розвиток легко. Щоб цього уникнути і вчасно вжити необхідних заходів щодо збереження зубів і ясен рекомендується проводити плановий огляд у лікаря стоматолога не рідше двох разів на рік. Зробити це в Херсоні можна недорого і оперативно, записавшись на прийом до нашого фахівця.

Оголення коренів зубів це не тільки не естетично, але і сприяє утворенню різних стоматологічних проблем, з яких підвищення чутливості цілком невинна. Невилікуваних рецесія ясен може привести до утворення каріозних вогнищ, запалень і втрати зуба. Своєчасне звернення і призначення лікування дозволяє мінімальними витратами зберегти здоров’я і красу посмішки в будь-якому віці.

Якщо на початкових етапах опущення, для рецесії ясен медикаментозне лікування буде ефективно, то в запущених випадках тільки хірургічна операція допоможе відновити структуру м’яких тканин. Процедура дозволяє відновити здоровий контур ясна і повністю закрити оголені ділянки коренів, захищаючи їх від ускладнень.

Рецесія ясен причини

Оголення шийки зуба може відбуватися з різних причин, соотвественно схема лікування залежно від них буде відрізнятися:

 • через погану гігієни порожнини рота утворилося скупчення зубного каменю і нальоту;
 • патологічний стан ясен і шийки зуба: парадонтоз, гінгівіт, пародонтит;
 • травми і механічні пошкодження ясенний тканини;
 • Коротка вуздечка;
 • невірний прикус;
 • імплантати та протези були підібрані або встановлені неправильно;
 • видалення зуба або кісткової тканини.

Зміни структури м’яких тканин можна помітити самостійно, так як зуби візуально подовжуються, стають більш чутливими і між ними застряє їжа, завдаючи дискомфорт. При перших ознаках оголення шийки зуба необхідно звернеться в клініку, для запобігання ускладнень. Своєчасна постановка діагнозу і лікування – успіх терапії.

Рецесія ясен лікування і ціна

Залежно від рівня патологічних змін існують кілька методів лікування:

 • професійна гігієна зубів з видаленням твердого та м’якого нальоту, каменів;
 • медикаментозна корекція на ранніх стадіях;
 • пластика ясна із застосуванням тканин щоки, неба або інших пародонтних тканин;
 • використання видаляються мембран для стимуляції природної регенерації м’яких тканин.

Вартість операції по рецесії ясен залежить від методу лікування і ступеня патологічних змін. Який спосіб лікування використовувати вирішує фахівець після діагностики пацієнта. У нашій клініці навіть на найскладніші і комплексні операції доступні ціни. Запишіться на прийом до профільного стоматолога і зробіть ваші зуби здоровими в найкоротший термін і за невеликі гроші.

Часто задавані питання

Рецесія ясен є патологічним дистрофічних станом м'яких тканин, які опускаються, відкриваючи коріння зуба. Оголення шийки може статися з різних причин і для відновлення форми і захисної функції ясна потрібна професійна стоматологічна допомога.
Є медикаментозний і механічний методи лікування рецесії, які застосовується на початковій стадії розвитку патологічних змін. Якщо процес запущено і опущення сильне, то застосовується хірургічний метод з пластикою ясна або використанням спеціальних мембран для регенерації м'яких тканин.
Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”