Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Синус-ліфтинг в Херсоні

вiд 15000 грн

Синус-ліфтинг є хірургічною стоматологічною процедурою по відновленню атрофованих кісткових щелепних тканин, розташованих в зоні гайморових пазух. Операція потрібна в разі необхідності установки імплантату на 6-7 зуби (рідко 4-5), тоді не вистачає кісткових тканин для фіксації ортопедичної конструкціі.Так як синус-ліфтинг це складна процедура по відновленню обсягу і щільності тканин, вона вимагає високої кваліфікації стоматолога, так само як і застосування сучасних технік і методик. У нашій клініці в Херсоні є все необхідне для здійснення процедури будь-якої складності: діагностичні та терапевтичне обладнання, сертифіковані матеріали, дипломований досвідчений персонал.

Синус-ліфтинг показання:

  • Анатомічна специфіка будови щелепи в районі гайморових пазух. Часто пазухи великого розміру перед установкою імплантата вимагає коригування;
  • Тривала відсутність зубів. Якщо зуби були видалені давно, тканини кістки верхньої щелепи починають атрофуватися і їх стає недостатньо для імплантації ортопедичних конструкцій;
  • Складне видалення зубів. При такій процедурі, такни серйозно травмуються, і може бути втрачена їх значна маса, яка вимагає відновлення.

Успіх процедури по імплантації зубів, багато в чому залежить від якості проведеної операції по синус-ліфтингу. Також існують особливі умови, які обумовлюють хороший результат. Чи не проводяться маніпуляції, якщо є запальні процеси, кісти або поліпи на зубах або в гайморових пазухах: на початку патології необхідно вилікувати. Також операція синус-ліфтингу не буде реалізована, якщо є будь-які специфічні протипоказання, до яких відносять аномальне розвиток верхньої щелепи, наявність гострого або хронічного гаймориту, соматичні хвороби та інше.

Етапи проведення синус ліфтингу

  • Консультація фахівця і рентгенівська або томографическая діагностика;
  • Введення анестезії;
  • Розрізання слизової оболонки для відкриття доступ до робочої зони;
  • Підняття дна гайморової пазухи;
  • Введення остеопластичного матеріалу синтетичного або тваринного походження.

Синус-ліфтинг в стоматології в Херсоні – безпечна і ефективна операція, яка проходить безболісно за короткий термін. Повне технічне оснащення дозволяє провести діагностичні заходи в одному місці, що економить час і гроші пацієнтів. Запис на консультацію або проведення хірургічної операції здійснюється по телефону.

Синус-ліфтинг ціна

Вартість операції по синус-ліфтингу доступна всім клієнтам, які звернулися в нашу клініку, але вона може відрізнятися. На підсумкову суму впливають такі фактори, як метод проведення хірургічних маніпуляцій, складність процедури, набору додаткових лікувальних процедур та інше. Комплекс послуг з нагоди можуть включати всілякі терапевтичні заходи для підготовки до відновлення об’єму і щільності кісткових тканин. Для роботи використовуються тільки сертифіковані матеріали з доведеним ефектом і безпекою, тому ризики ускладнень немає. Запишіться на прийом до стоматолога ортопеда або хірурга і дізнайтеся про процедуру, так само як і про вартість конкретно у вашому випадку.

Види синус ліфтингу

Операція по синус-ліфтингу може проводитися відритим або закритим способом, а вибір методу здійснює лікар під час проведення діагностики стану кісткової тканини.

  • відкритий синус-ліфтинг – процес нарощування тканини кістки починається задовго до установки імплантату. Для цього розрізається ясна, просверливается отвір в кістки і спецінструменту коригується дно гайморової пазухи з додаванням кісткового матеріалу в утворену порожнину;
  • закритий синус-ліфтинг – в альвеолу зуба просверливается отвір до гайморові дну, через яке вводиться кістковопластичні матеріал. Підходить для моментальної установки імплантату. Операція закритого типу можна реалізувати безпосередньо після видалення зуба.

Якщо операцію проводить недосвідчений фахівець, можливі після синус-ліфтингу ускладнення у вигляді травми мембрани Шрейдера, біль, кровотечі і запалення. У нашій клініці такі випадки рідкісні, так як штат складається з дипломованих стоматологів-хірургів вищої кваліфікації з великим практичним досвідом. Також тут сучасне матеріально-технічне оснащення, що дозволяє вирішити швидко і успішно завдання будь-якої складності.

Реабілітаційний період після синус-ліфтингу

Термін реабілітації після синус-ліфтингу залежить від методу хірургічного впливу. Так як відкритий більш травматичний термін загоєння ясна до зняття швів займає в середньому 7-10 днів. Під час реабілітаційного терміну не можна голосно чхати, сильно висмарківаться, так як є ризики зсуву введеного кісткового матеріалу. Також не можна пити з трубочки, так як в роті створюється вакуум. При будь-яких набряків, сильних больових відчуттях або інших відхилень – терміново потрібно зв’язатися з лікарем.

Часто задаваемые вопросы

Синус-ліфтинг - це стоматологічна хірургічна операція по відновленню щільності і об'єму кісткової тканини в районі гайморових пазух на верхній щелепі за допомогою спеціальних синтетичних або тварин остеопластических матеріалів.
Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”