Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Видалення ретинованого зуба в Херсоні

вiд 800 грн

Ретинований зуб є моляром, який не повністю вирізався і частково залишився в кісткових і м’яких тканинах. Він завдає чимало дискомфорту і болысних відчуттів і може стати причиною початку запальних процесів, які вимагають більш складного і тривалого лікування. Такі стани потребують швидкого професійного втручання, а в разі вісімки проводиться видалення ретинованого зуба мудрості.

Видалення ретинованого зуба показання

Показання до видалення ретинованого зуба це:

  • больові відчуття на місці прорізування;
  • набряк слизової і ясен;
  • існує ймовірність зміни положення зубів в ряду;
  • заплановано протезування або інше ортопедична процедура;
  • наявність запальних процесів з ризиком остеомієліту і періоститу.

Найчастіше проблеми з нормальним прорізуванням виникають з вісімками. Ретинований зуб мудрості видаляють, так само як і в випадках, коли сусідній сьомий моляр має глибокі каріозні освіти.

Видалення ретинованого зуба, ціна

Процедура екстракції ретинованого зуба має кілька етапів і проводиться під анестезією. Щоб визначити структуру коренів і їх розташування потрібно зробити рентгенівський або томографічний знімок. Вартість всього комплексу заходів по вилученню зуба, що не прорізався залежить від переліку всіх обов’язкових процедур. У кожному конкурентному випадку він індивідуальний, як і анатомічні особливості зубощелепної системи людини. Дізнатися скільки буде коштувати послуги в вашому випадку, можна отримавши консультацію лікаря. Запишіться на прийом у зручний час і отримаєте якісне і недороге лікування, незалежно від складності та комплексності поставленого завдання.

Реабілітація після видалення ретинованого зуба

Для попередження інфікування ранки необхідно дотримуватися хорошу гігієни порожнини рота. Безпосередньо після операції 2-3 години не можна приймати їжу і пити, а протягом кількох днів уникати середовища з високими температурними показниками, як гарячі ванни, парилки, сауни. Повне відновлення настає протягом 3-4 тижнів. Якщо виникають сильні болі необхідно терміново звернутися до лікаря.

Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”