Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Пломбування каналів у Херсоні

вiд 2100 грн

Пломбування корневих каналів – це процедура герметизації після видалення пульп. Вона дозволяє запобігти розвитку інфекцій та ослаблення. Усі роботи в Херсоне проводяться під місцевою анестезією, із застосуванням бормашин та сертифікованих пломбіровочних матеріалів. Пульпа це положення всередині зуба, в якій розташовані нервові закінчення і живлять їх кровеносні сосуди. Якщо людина має каріозне утворення і не звертається до лікаря, то час від часу зуб руйнується, і до пульпи надходить патогенна мікрофлора, що викликає розвиток заспалення. На цій стадії з’являється гострий біль, який неможливо ігнорувати або зняти знеболюючими препарати, і необхідність термінового втручання стоматолога.

Несвоєчасна чистка та пломбування каналів зуба може привести до обширного запалення м’яких тканин, що переходить у кістку, з чим буде важче боротися. Щоб уникнути періодонтиту та остеомієліту досить вовремя виявити і вилечити карієс, але якщо вчасно підняти і розвинути пульпіт – вилікувати його.

Воспалення пульпи визивається:

  • Бактеріями груп стрептококів, що проникли ввглиб каналів через каріозні мікротріщини;
  • Бактеріями, що проникають внутрішніми каналами через тріщіни в емалі, наслідком механічних травм;
  • Порушенням кровообігу, пошкодженням нервів;
  • Захворюваннями пародонта.

Існуючі методи пломбування кореневих каналів прогресивні, ефективні та недорогі. Вони виключають ризики утворення пустот і розгерметизацію, які можуть у скорий час привести до рецидиву інфекційного процесу. Найбільш популярні методики, спеціалісти відзначають пломбування каналів гуттаперчою гарячою, який при застиганні твердості, формують монолітні освіти. Матеріал відрізняється пластичністю, а після застосування не здатний розвивати будь які ускладнення. Технологія E&Q Plus – інноваційний метод, який дозволяє осуджувати пломбірування каналів зубами одного зуба різними способами. У якості матеріалу використовується гуттаперча, яка нагрівається спеціальним пістолетом, безпосередньо в каналах.

Однак існують та інші популярні методи пломбування зубних каналів, а вибір на корість того або іншого варіанта здійснюється лікуючим лікарем.

У яких випадках пломбується канал

Пломбування каналів застосовується у різних випадках, як:

  • Пульпит – інфекція та розпал нервової тканини всередині зубних каналів, що провокується острой хворобою. Розвивається з невилеченного карієсу і вимагає відповідного лікування;
  • Периодонтит – розвиток воспалительных процесів у костних тканинах верхньої області корнею зуба. Патологія лечить у два етапи, так як після чистки потрібна закладка медикаментозних препаратів та встановлення тимчасових пломб;
  • Протезування – установлення імплантатів та протезів здійснюється тільки після повного вибору від будь -яких патологій та за необхідності, пломбірування каналів для виключення розвитку воспалительных процесів за встановленої ортопедичної конструкції.

Не проводиться пломбування каналів, якщо є серйозні ураження періодонту або якщо канал має які-небудь руйнування або пошкодження. Якщо зуб не підлягає відновленню, лікар порадить його видалити.

Етапи пломбування каналу

Лікування зубних каналів може здійснювати один візит до врахування або декілька – все залежить від ступенів ураження тканини та необхідності додаткових заходів, спрямованих на розвиток та розповсюдження інфекцій. При зверненні в клініку в Херсоне, лікар осматриває хворого і робить рентгеновський знімок ураженої області.

Після того, як пульпіт завжди супроводжує гострий нестерпний біль, перед початком роботи пацієнту вводять анестезію. Якщо запалення розвивалося під встановленою пломбою, лікування каналу зуба проводиться після її ударів та очищення від ураженої емалі та м’яких тканин. Якщо інфекція не вбила нерв та його функціональність можна відновити, то лікар просто накладе необхідний комплекс лікарських засобів у зубні канали, встановить тимчасову пломбу та призначить дату наступного візиту.

Якщо нерв не вдається врятувати після медикаментозної обробки, його акуратно видаляти, канали зубів стерилізують, просушують і заповнюють герметизуючими матеріалами. Виходить, що зуб візуально цілий, але до початку вкриття він крошиться. Якщо такі руйнування будуть збільшені на 60%, лікар порадить встановити коронку. У такому разі канали в зубах теж пломбується.

Пломбування каналів ціна

Вартість пломбування зубних каналів залежить від таких параметрів як кількість коренів, їх довжина, форма, будова, метод заповнення. Іноді потрібно проводити роботу під мікроскопом, що збільшує підсумкову ціну послуг. Однак в нашій клініці ми пропонуємо доступну вартість послуг, так як здоров’я понад усе.

Реабілітація після пломбування каналу зуба

Чистка та пломбування каналів – складна, точна робота, що вимагає особливої ​​уваги. Неприпустимо щоб залишалася інфекція, частинки м’яких тканин або герметизирующий матеріал не поширився рівномірно по всій довжині порожнини кореня. Це призводить до повторних запалень, які можуть закінчитися втратою зуба.

В нашій стоматологічній клініці якість робіт і матеріалів гарантована, а це означає, що пацієнт після закінчення дії наркозу не відчує серйозного дискомфорту або болю. Записатися на прийом до лікаря, можна зв’язавшись з операторами.

Часто задавані питання

Для пломбування зубних каналів застосовуються різні методи і матеріали, які вибираються залежно від структури і форми каналів. Пломбувальний матеріал вводиться після очищення каналів від залишків пульпи і запалених тканин.
Для пломбування каналів зубних коренів найчастіше застосовується гутаперча, яка володіє достатньою пластичністю і в'язкістю, щоб заповнити простір без утворення пустот, забезпечуючи повну герметичність. Також стоматологи можуть використовувати силери у вигляді спеціальних полімерних, натуральних або стеклоїономерних цементів.
Кількість каналів в зубах є однією їх фізіологічних особливостей людини. Залежно від групи зубів, вони можуть мати від 1 до 4 каналів, рідко п'ять (зуби мудрості і моляри).
Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”