Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Чистка каналів зуба в Херсоні

вiд 2100 грн

Чистка каналу зуба є складною і важливою стоматологічної процедурою, яка виконується до пломбування порожнини коренів і зуба. Оскільки запалення пульпи супроводжується гострим болем, всі маніпуляції проводяться під анестезією. У клініці в Херсоні застосовуються сертифіковані безпечні препарати і матеріали, які підбираються лікарем індивідуально для кожного пацієнта.

Чистка каналу зуба показання

Чистка зубних каналів проводиться при широкому спектрі патологій, серед яких:

  • Запалення пульпи (нервово-судинна тканина всередині коренів зуба);
  • Періодонтит – запалення прилеглих до коріння зуба тканин.

Про те, що канал зуба інфікований, можна дізнатися уважно прислухаючись до свого організму. Якщо є набряк ясен, вона змінилася в кольорі, з’явився біль при пальпації і через рота йде гнильний запах – зверніться до стоматолога.

Етапи чистки каналу зуба

  • діагностика;
  • Введення знеболюючого – чистка каналів зуба боляче завжди;
  • Розтин зуба і видалення пульпи;
  • Пломбування каналів;

Відновлення анатомічної форми зуба.

Чистка каналів зуба ціна

Вартість чищення зубних каналів формується внаслідок складності і комплексності проведених процедур. У нашій клініці застосовуються передові методи роботи та сертифіковані матеріали, що гарантує якість і цінову доступність маніпуляцій.

Реабілітаційний період після чистки каналу зуба

Якщо процедура була виконана правильно, і лікар повністю видалив залишки пульпи з каналу, ускладнень і гострого болю не буде. Можливе відчуття деякого дискомфорту на місці роботи, який зникає через кілька годин. Детальніше дізнайтеся під час консультації фахівця.

Часто задавані питання

Чистка каналів зуба є процедурою по вилученню та видалення пошкоджених і запалених м'яких тканин з порожнини зубних коренів за допомогою спеціальних стоматологічних інструментів.
Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”