Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Гігієна порожнини рота Херсон

вiд 2400 грн

Професійна гігієна порожнини рота є стоматологічної комплексом процедур щодо усунення утворень на поверхні зубів, ясен і в важкодоступних місцях. Її рекомендують проводити не рідше одного разу на 6 місяців, що знижує ризики утворення патологічних змін на поверхні зубної емалі, ясен або слизової оболонки ротової порожнини.

Проф гігієна порожнини рота потрібна для:

  • Видалення зубного каменю і нальоту;
  • Усунення плям з поверхні зубів, що з’явилися внаслідок споживання їжі з барвниками, кави, чаю та інших шкідливих звичок;
  • Пом’якшення тілесних і структури емалі зубів;
  • Зміцнення зубної емалі;
  • Профілактики розвитку запальних процесів пародонта і формування карієсу;
  • Свіжого дихання.

Звичайна гігієна зубів, яка проводиться щодня в домашніх умовах, не здатна забезпечити чистоту зубів, особливо між ними або під яснами. Там накопичуються мікроби і бактерії, які поступово руйнують зуби. Тому профгігієни порожнини рота необхідна для підтримки здоров’я і краси посмішки.

Професійна гігієна порожнини рота, ціна

Процедура здійснюється за допомогою спеціальних апаратів і матеріалів. Вартість чищення в Херсоні залежить від застосовуваної технології, але доступна кожному. Запишіться на консультацію і проведення профгігієни і забезпечте здоров’я вашим зубам.

Часто задавані питання

Профгігієна порожнини рота є комплексною процедурою щодо усунення патогенної мікрофлори, накопичень і відкладень з поверхні зубної емалі і профілактика більш серйозних стоматологічних проблем як карієс і захворювання пародонту.
Для професійної гігієни рота застосовуються спеціальні апарати як ультразвукової скалер або система Air Flow. Лікар визначає, який метод і матеріали будуть застосовуватися в кожному конкретному випадку.
Процедура дозволяє запобігти розвитку запальних процесів, розвиток карієсу, повертає естетику емалі і забезпечує свіжий подих.
Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”