Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Пломбування в Херсоні

вiд 1500 грн

Пломбування зуба є стоматологічної процедурою по відновленню форми і функціональності уражених карієсом зубів. Залежно від ступеня ураження і руйнування кісткових і м’яких тканин, роботи можуть складатися з декількох етапів із застосуванням різних апаратних і медикаментозних терапевтичних методів.

У нашій клініці в Херсоні застосовуються передові методи лікування каріозних утворень на різних стадіях розвитку. Тут є необхідне обладнання для проведення діагностичних досліджень і лікування патологій різних категорій.

Пломба на зуб – оптимальне рішення для реставрації та відновлення цілісності молярів, різців та іклів в будь-якому віці, незалежно від наявності супутніх або вікових захворювань. Метод ефективний, проводиться за короткий термін і забезпечує нормальну функцію зуба протягом тривалого часу.

Пломбування дозволяє швидко і недорого зупинити розвиток каріозних утворень і запобігти повне руйнування зуба. Лікар усуває уражені частини кісткових і м’яких тканин, вичищає заражену зону, і заповнює її пломбувальних матеріалів. Таким чином, видаляється вся патогенна мікрофлора і зупиняється подальший розвиток карієсу.

Етапи пломбування

Пломбування зубів починається з огляду порожнини рота лікарем терапевтом і призначення необхідних досліджень, як рентген або комп’ютерна томографія. Після отримання результатів, фахівець оцінює масштабність ураження, глибину проникнення запалення, становить план лікування, перелік процедур та види пломбувальних матеріалів, які будуть застосовуватися для кожного конкретного пацієнта.

Якщо карієс знаходиться на початковій стадії розвитку, процедура укладає в очищенні області. Тут, як правило не потрібна анестезія. Однак якщо запальний процес пішов глибоко в тканини, етапи пломбування зуба будуть реалізовуватися наступним чином:

  • Введення анестезії;
  • Розкриття зуба, очищення каріозної порожнини, видалення зруйнованих тканин і ділянок емалі за допомогою бормашини;
  • Проведення терапевтичних заходів, приміщення лікувальних прокладок;
  • Установка штифта виконується, якщо зуб сильно зруйнований і для його відновлення потрібні умови для надійної фіксації пломбувального матеріалу;
  • Установка пломби. Вибір матеріалу узгоджується з пацієнтом. Так пломба на передній зуб, ікло або моляр не буде помітно ні по відтінку, ні за структурою;
  • Фінальна шліфування і коригування форми зуба, що забезпечує максимальний комфорт і щільне змикання щелеп. Після завершення процедури і пацієнта не повинно залишатися відчуття присутності стороннього тіла, дискомфорт при змиканні і тиску зубів або інших неприємних відчуттів.

Пломбування передніх зубів, так само як і інших, вимагає особливої ​​уваги не тільки до відновлення анатомічної форми, але і підбору відтінку матеріалу, ідентичного натуральному кольору емалі. Таким чином, зуб буде виглядати природно і ніхто не здогадається про те, що над ним попрацював фахівець.

Якщо подивитися, як пломбують зуби на відео в мережі, можна детально ознайомитися з усіма етапами роботи. Це буде особливо корисно тим, хто панічно боїться візиту до стоматолога, так само як і дітям, яким належить ця процедура. Це підготує їх до майбутнього, і знизить рівень тривожності. Також з пізнавальних роликів можна дізнатися з чого складається пломба, якими характеристиками вона володіє і як за нею доглядати.

Пломбування зуба, ціна

Вартість пломбування зуба складається з декількох чинників. Іноді для відновлення зуба знадобиться один нетривалий візит до стоматолога, але є випадки, коли хвороба сильно запущена і доводиться виконувати різні процедури: рентгенівський або томографічний знімок, розтин порожнини зуба чистка каналів і видалення нервів, постановка спеціальних ліків і багато іншого. В такому випадку на пломбування зубів ціна зросте пропорційно кількості і вартість окремих процедур. Тому стоматологи рекомендують два рази на рік проводити профілактичний огляд для виявлення проблем на ранніх стадіях, що допоможе значно заощадити гроші на майбутнє лікування.

У нашій клініці в Херсоні застосовуються передові методи лікування каріозних патологій і використовуються сертифіковані матеріали. Пломба на зуб, ціна якої доступна всім нашим пацієнтам, прослужить без проблем, і ви надовго забудете про те, що колись зверталися до лікаря.

Види зубних пломб

Для відновлення анатомічної форми зубів використовуються різні матеріали, які відрізняться характеристиками, складом і вартістю.

Сучасні пломби для зубів види і параметри:

  • Амальгама – відрізняється довговічністю, резистентністю до навантажень, має доступну ціну, не естетична;
  • Композити – ідеальний естетичний ефект, міцні, служать довго;
  • Фотополімер – дуже міцні і довговічні, відрізняються цветоустойчивостью і широкою гамою відтінків;
  • Кераміка – безпечна, висока біосумісність з прилеглими тканинами, усуває рецидив карієсу, мають високу вартість.

Реабілітаційний період після пломбування

Будь-які втручання на зуби і прилеглі м’які тканини є травмуючими, тому багато пацієнтів відзначають, що деякий час відчувають невеликий дискомфорт. Це нормально і не вимагає повторного звернення до лікаря. Однак якщо є гострий біль, який триває досить довго, це може говорити про розвиток запального процесу під пломбою і необхідності очищення і нового пломбування.

Лікарі нашої клініки в Херсоні мають великий практичний досвід, доступ до передового обладнання та сертифікованих матеріалів, тому в кожному випадку гарантується якість і відповідність робіт. Запишіться на консультацію до профільного фахівця і станьте одним з наших задоволених клієнтів.

Часто задавані питання

Вартість пломбування зубів складається з кількості проведених терапевтичних процедур та виду пломбувального матеріалу. У нашій клініці, гарантується не тільки якість стоматологічних процедур, а й їх цінова доступність.
Стоматологи працюють з різними матеріалами, і підбір оптимального варіанту залежить від конкретного випадку. Однак до найбільш популярним пломбам відносяться керамічні та фотополімерні пломби, що відрізняються довговічністю, безпекою і естетичністю.
Якщо пломба випала необхідно звернеться до стоматолога для негайної постановки нової. Затягування з візитом до лікаря може привести до накопичення патогенної мікрофлори в відкрилася порожнини, розвитку запального процесу і повного руйнування зуба.
Пломба є матеріалом з особливими властивостями, який використовується в стоматології для заповнення пустот в порожнині зуба і кореневих каналів і його відновлення після лікування карієсу або механічних травм.
Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”