Map Pin м.Херсон, вул.200-рiччя Херсону, 41а
Clock ПН - СБ 09:00 - 19:00. Прийом за попереднім записом

Реставрація зубів в Херсоні

вiд 2000 грн

Реставрація зуба – це сукупність стоматологічних процедур, що реалізуються для виправлення вроджених і набутих дефектів форми і розташування зубів. Під час цього комплексу косметичних робіт проводиться відновлення твердих тканин згідно анатомічним особливостям людини, з подальшим повернення функції зубного ряду. Реконструкція зубів в Херсоні виконується дипломованими фахівцями з використанням сучасних сертифікованих матеріалів. Передове технічне оснащення дозволяє повернути пацієнтам впевненість в собі і в силу своєї красивої посмішки. Це недорого, швидко і ефективно.

Косметична реставрація зубів рекомендована при:

 • зміні відтінку зубної емалі;
 • зміні форми зубів;
 • між зубами є щілини;
 • цілісність зубів була порушена травмами, на поверхні утворилися тріщини і відколи;
 • реставрація передніх зубів після лікування карієсу.

Існує багато методів корекції зубів, які дозволяє отримати природну гарну посмішку за короткий термін. Якщо для молярів відновлення естетичної функції не завжди є обов’язковою і досить відновити анатомічну форму зуба за допомогою пломбувальних матеріалів, реставрація переднього зуба – важливе і потрібне рішення. Воно має сильний психологічний ефект, але і повертає природний функціонал всього зубного ряду.

У стоматології реставрація зубів одна з найбільш затребуваних послуг серед людей різного віку. Процедура безпечна і безболісна і є хорошою альтернативної імплантатів. Композитна реставрація зубів – це недороге вирівнювання поверхні зубів, відновлення їх природної форми і положення, які можна провести всього за один сеанс.

Етапи реставрації зубів

 • очищення поверхні від м’якого нальоту;
 • вибір матеріалу ідентичний по відтінку натуральним зубам;
 • при необхідності виконується місцеве знеболення;
 • усунення зруйнованих або запалених тканин;
 • захист поверхні від попадання вологи;
 • нанесення реставраційних матеріалів;
 • шліфування та полірування поверхні.

Реставрація зубів ціна

На реставрацію зубів ціна в Україні може бути як високою, так і низькою, при цьому гарантія якості та довговічності не надає. У нашій клініці в Херсоні кожен клієнт отримує можливість недорого отримати гарну здорову усмішку, яка буде радувати господаря і оточуючих. Всі роботи проводяться таким чином, щоб зберегти природність і анатомичность зубного ряду. На реставрацію зуба ціна доступна всім категоріям клієнтів – запишіться на консультацію і переконайтеся в цьому самі.

Види реставрації зубів

Існує кілька видів реставрації фронтальних зубів. До них відносять пряму реставрацію зубів, яка виконується безпосередньо під час візиту до стоматолога, і непряму – за допомогою вінірів, Люмініри, полукоронок.

 • художня реставрація зубів – одноетапний метод відновлення передніх зубів з використанням безпечних і міцних композитних матеріалів;
 • естетична реставрація зубів – відновлення природної структури за допомогою різних синтетичних матеріалів;
 • реставрація зубів пломбувальних матеріалів – виконується на молярах після лікування карієсу.

Реставрація зубів композитними матеріалами дозволяє практично створити новий різець або ікло і застосовується, якщо руйнування зубних тканин становить не більше 33%. На фотополімерну реставрацію зубів ціна невисока, якщо врахувати естетичний ефект, якого вона дозволяє досягти всього за один візит до лікаря.

При реставрації передніх зубів етапи ідентичні, як і для всього зубного ряду і перед початком процедури необхідно переконається, що немає запальних або каріозних процесів. Художня реставрація передніх зубів, якщо є якісь патологічні зміни структури, проводиться тільки після лікування, що гарантує довговічність робіт. В результаті відновлення переднього зуба може зажадати кілька візитів для виключення будь-яких ризиків ускладнень в майбутньому.

Результати реставрації зубів

Після естетичної реставрації передніх зубів вони стануть бездоганними, красивими, здоровими і максимально функціональними. Важливо дотримуватися гігієни порожнини рота і проводити професійну чистку два рази в рік, щоб уникнути ризиків потемніння на місцях реставрація бічних зубів. Однак ми використовуємо якісні сертифіковані матеріали і дотримуємося технічні регламенти, тому ваша усмішка залишиться сліпучої багато років.

Часто задавані питання

Художня реставрація є косметологічної стоматологічної процедурою по відновленню естетичності зубного ряду з урахуванням анатомічних особливостей кожного клієнта.
Тривалість терміну експлуатації реставрованих зубів залежить від дотримання гігієни і навантаження на зуби. В середньому він складає 3-5 років, але при гарному догляді, термін можна збільшити в рази.
Реставрація зубів є комплексом процедур щодо усунення вроджених або придбаних дефектів зубів, вирівнювання відтінку емалі, відновлення після лікування карієсу і травм (відсутня частина зуба), захист від патологічного стирання.
Відгуки наших клієнтів

Ми пишаємося тим, що більшість наших пацієнтів звертається в «Артстоматологія» за рекомендаціями від друзів і знайомих. Адже позитивні відгуки про роботу - краще будь-якої реклами. Нам це дуже приємно, і ми продовжуємо щодня наповнювати Херсон людьми з блискучими посмішками

star Алiна

““Отличная клиника! Персонал заставит Вас почувствовать себя как дома сразу, как только вы войдете в дверь. Команда очень профессионально изучила мою проблему и предложила верное решение. Артстоматология проделала большую работу, я чувствовала, что попала в надежные руки. Врач очень хорошо все объяснил и дал много ценных советов. Спасибо!””

star Андрiй

“Лучшее стоматологическое обслуживание, которое я когда-либо испытывал! Профессиональный, вежливый и дружелюбный персонал заставил меня почувствовать себя, словно я – часть большой семьи Артстоматологии!!! Очень рекомендую всем !!!”

star Петро

“Персонал отличный. Очень гостеприимный и дружелюбный. Стоматолог толково ведет прием, предоставил всю информацию. Я согласился на сложную процедуру, а затем на поддержание и чистку. Каждый визит подобен встрече со старым другом. Я очень доволен результатами и приду сюда со всеми своими стоматологическими потребностями в будущем!”